KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13533021
nr 1353 3021
Hans Ryggen
(1894-1956), Norge
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 33x50 cm
Hans Ryggen, norsk bildkonstnär född 1894, död 1956.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:51:13
9/10 09:50:33